Kurumsal

Biz Kimiz ?

EMSA Denizcilik A.Ş 2 adet RORO gemisi ve 125 araçlık tır filosu ile Tüm Türkiye genelinde lojistik hizmetler vermektedir. Deniz yolu taşımacılığ,ı kara yolu taşımacılığı ve açık depoculuk hizmetleri ana faaliyet konularımızdır. Serbest depolarımız (5000 m2), soğuk hava depolarımız (1000 m2) den oluşmaktadır.

EMSA Denizcilik olarak şirketimiz 2009 'dan beri RORO taşımacılığı alanında faliyet göstermektedir. Marmara Denizi Çanakkale boğazında uluslararası standartta ki gemimiz ile hattımızda tüm araçlar için köprü vazifesi görmektedir. Ayrıca Şirketimiz %100 kendine ait gemisi ve araçları ile tam anlamıyla lojistikte Kombine Taşımacılık Modeli uygulamaktadır.

Şirketimiz lojistik anlamda müşterilerine kapıdan kapıya hizmet vermektedir. Ülke genelinde; minimumdan, gabari dışı yüklere kadar yük taşımacılığı yapılmaktadır. Kısa süreli terminler ile yapılan hizmetler müşterilerimizin firmamızı tercih etmesinde en büyük etkendir.

EMSA Lojistik A.Ş firmalarının son yıllarda Çanakkale ve Kocaeli sanayicisine lojistik anlamında ciddi anlamda katkıları olmuştur. Başta otomotiv, inşaat, tarım, gıda, makine olmak üzere diğer bir çok sektörün aranan nakliyecisi olmuştur. Artan talepleri karşılamak amacı ile depo ve araç yatırımları devam etmektedir.Taşımacılık Konuları ;


  • Komple yük (tır) taşımacılığı
  • Parsiyel yük taşımacılığı
  • Ağır yük (LOW BED) ve Proje taşımacılığı
  • Her türlü yük, kimyevi ve ADR'li malların taşımacılığı
  • Özel Express yük taşımacılığı
  • Deniz taşıma organizasyon hizmetleri
  • Kuruyük (Lojistik) serbest depolama hizmetleri

 

Araçlar Uydu Takibinde :

Firmamıza ait tüm araçlar uydu araç takip sistemi ile izlenmekte ve müşterilerimize gerçek konum bilgileri bilgisayar ortamında anında iletilmektedir. Bu konuda konusunda öncü takip sistemlerinin tercihi firmamızın önemindedir.


Araç Özellikleri :

Filomuzda açık kasa, römork, tenteli römork, çift katlı römork, 3 mt. iç yükseklik çift katlı tenteli römork (kayar çatı kayar perde), havuzlu (rulo taşıyıcı) römork ve kamyon römork araçlarımız bulunmaktadır.


Stratejik Konumlarımız :

Şirketimiz bölgelerinin önemli firmalarından biridir. İstanbul merkezli, Kocaeli, Çanakkale, Eskişehir şubeleri ile sektörün sorunlarını bilen, çözen ve müşterisinin partneri olup konumunu oluşturmuş bir firmadır. Ayrıca firmamız, FORD Otosan gibi dev bir şirketin Gölcük ve İnönü fabrikalarının hemen karşısında stratejik önemde konuçlanan garajları ile işbirliği adımını 2013 yılında atmıştır.